Argon0

Głośniki podstawkowe/na biurko
Cechy podstawowe
  • Argon0 to mała konstrukcja klasy premium, a skromny jest co najwyżej jej wygląd.
  • Argon0 wyglądają nowocześnie, są pięknie wykończone i po prostu są właściwym rozwiązaniem gdy potrzebujesz kolumn na biurko, albo do telewizora.
  • Argon0 to kompaktowe kolumny z bas-refleksem na tylnej ściance, oferujące klasę brzmienia wyższą niż sugeruje ich cena.
  • Argon0 budują trójwymiarową scenę, która wielkością zaprzecza ich małym rozmiarom, a dzięki ich konstrukcji nie występują typowe punkty odbić dźwięku.
Specyfikacja techniczna

Konstrukcja
2-drożna, bas-refleks

Przetworniki
1-calowy tytanowy przetwornik wysokotonowy
4½-calowy woofer aluminiowy

Waga
5 kg

Punkt podziału zwrotnicy
1600 Hz

Skuteczność
86 dB

Pasmo przenoszenia
50 – 25.000 Hz -6dB

Rekomendowana moc wzmacniacza
25 – 120 W

Wyprodukowane w Finlandii

Wersje kolorystyczne

Szczegóły

Małe jest piękne… i dobre

Kiedy Twoje uszy nie znoszą kompromisów, ale wymagania estetyczne lub ograniczona przestrzeń wymagają zastosowania najmniejszego możliwego głośnika, model Argon0 może być odpowiedzią. Głośnik podstawkowy/biurkowy Argon0 to najwyższej jakości konstrukcja i komponenty. Jego jedyną skromną stroną jest wygląd. Model do systemów domowych Argon0 to mniejszy brat Argon1.

Wybierz model Argon0, jeśli szukasz mini-kolumn najwyższej klasy do domowego systemu, do małego pokoju lub zestawu biurkowego. Argon0 to doskonały wybór, jeśli zamierzasz zbudować pełno-pasmowy referencyjny system kina domowego w układzie 2.1 lub 5.1. Podłącz je do telewizora i ciesz się dowolnymi treściami multimedialnymi oferowanymi przez nowoczesną telewizję, w łatwy i interaktywny sposób. Referencyjna rozdzielczość średnich tonów zapewnia przyjemną klarowność dźwięku nawet przy najniższych poziomach głośności.

 

Podobnie jak jego większy brat, model Argon0 jest jednym z najbardziej naturalnie a zarazem neutralnie brzmiących głośników do zastosowań domowych dostępnych na rynku. Bardzo wysoki poziom przejrzystości oznacza, że usłyszysz głębsze warstwy swoich ulubionych nagrań. Nawet jeśli mocną stroną Argon0 jest umiejętność wykorzystania sygnału wysokiej klasy, zaskakujące wyniki można również osiągnąć za pomocą stosunkowo skromnych wzmacniaczy.

Codzienny pośpiech wszechobecny w dzisiejszych czasach często sprawia, że nie mamy czasu cieszyć się zaletami high-endowych systemów. Małe głośniki Argon0 oferują atrakcyjną alternatywę. Doskonałe brzmienie w bliskim polu, przywodzące na myśl najlepsze głośniki studyjne, stwarza możliwość cieszenia się dźwiękiem wysokiej klasy nawet w systemie zbudowanym na biurku wokół komputera.

Galeria

Akcesoria

Uchwyty ścienne

Zamontuj głośniki (do 15 kg na sztukę) do ściany i dostosuj ich kąt zgodnie z własnymi preferencjami za pomocą metalowych uchwytów ściennych Amphion. Dostępne są w kolorze czarnym i białym.

Maskownice

Kolumny Amphiona są dostarczane z maskownicami w wybranym przez Ciebie kolorze.

– A co jeśli później zapragniesz zmienić wygląd swoich głośników?

– Po prostu wybierz inny kolor i wymień maskownice.

Kable głośnikowe

Podłącz swoje kolumny kablami głośnikowymi Amphion.

To specjalna plecionka posrebrzanych miedzianych przewodników zakończona wtykami bananowymi.

Długość: 2,5 m. Kolory czarny i pomarańczowy.

Seria Argon

Potęga i precyzja brzmienia

Argon0

Argon1

Argon3S

Argon5C

Argon3LS

Argon7LS

Kolumny Argon odtwarzają muzykę zgodnie z intencjami jej twórców, a Ty zasługujesz, by tak właśnie jej słuchać. Niczego nie dodają od siebie, niczego nie zabierają. Odtwarzają prawdziwy dźwięk pozwalając Ci zanurzyć się całkowicie w Twoim muzycznym świecie. Niezależnie od tego, czy odkrywasz nowe dźwięki, czy raczej cieszysz się dobrze znanymi albumami, dzięki kolumnom z serii Argon zawsze znajdziesz się bliżej oryginalnego wykonania i usłyszysz rzeczy, o których istnieniu w danych nagraniach wcześniej co prawda wiedziałeś, ale nie było Ci dane ich do tej pory usłyszeć.