Argon3S

Kolumny podstawkowe
Cechy podstawowe
  • Model Argon3S oferuje miłośnikom muzyki technologie zaczerpnięte z monitorów studyjnych, aby mogli słuchać muzyki zgodnie z zamierzeniami artysty.
  • Argon3S zapewniają entuzjastom domowego sprzętu audio niespotykany dotąd poziom wrażeń dźwiękowych.
  • Solidna konstrukcja, elegancki dizajn i stylowe wykończenie kolumn Argon3S dorównują przejrzystości ich brzmienia.
  • Kolumny Argon3S są całkowicie niewrażliwe na warunki akustyczne w Twoim pokoju.
Specyfikacja techniczna

Konstrukcja

2-drożna, membrana pasywna

Przetworniki
1-calowy tytanowy przetwornik wysokotonowy
6½-calowy woofer aluminiowy

Waga
12 kg

Punkt podziału zwrotnicy
1600 Hz

Skuteczność
87 dB

Pasmo przenoszenia
38 – 25.000 Hz -6dB

Rekomendowana moc wzmacniacza
50 – 150 W

Wyprodukowane w Finlandii

Wersje kolorystyczne

Szczegóły

Carpe diem – ciesz się muzyką!

Dlaczego dźwięk z głośników używanych do słuchania muzyki w domu miałby różnić się od dźwięku generowanego przez kolumny używane przy jej tworzeniu? Przecież wszyscy chcemy słuchać muzyki tak, jak nam zamierzał przedstawić ją jej twórca – bez podbarwień, bez przesady, po prostu czystą muzykę, taką, jaka została stworzona. Kiedy oceniamy obraz nie zakładamy przecież różowych okularów, prawda? Dlaczego więc mielibyśmy „kolorować” dźwięk w czasie jego odsłuchu?

Kolumny podstawkowe Argon3S wprowadzają do domowych systemów te same rozwiązania, które pozwalają wykonawcom i inżynierom w studiach “zajrzeć” w głębsze warstwy realizowanych nagrań. Teraz, dzięki kolumnom Argon3S, rozwiązania stosowany w studyjnych monitorach są na wyciągnięcie ręki miłośników muzyki, którzy chcą jej słuchać zgodnie z zamierzeniami jej twórców. 

 

 

Amphiony Argon3S oferują miłośnikom muzyki niespotykany poziom naturalności i muzykalności brzmienia, realistyczne obrazowanie, oraz precyzję i detaliczność, z których profesjonaliści korzystają w studiach nagraniowych i masteringowych by tworzyć magię uchwyconą na płytach tworzonych dla fanów na całym świecie.

Dzięki kolumnom Argon3S możesz cieszyć się szerokim sweet spotem, imponującą sceną i odpowiednio zbalansowaną prezentacją nawet przy niskich poziomach głośności. Czyste i przejrzyste średnie tony, gładkie wysokie i niewiarygodnie dobry bas spełnią Twoje oczekiwania zarówno w wysokiej klasy systemie stereo, jak i w systemach kina domowego w układzie 2.1 bądź 5.1.

Posłuchaj kolumn podstawkowych Argon3S i przygotuj się na wiele godzin ogromnej frajdy, odkrywania nowych detali i niuansów nawet w doskonale CI znanych nagraniach. Ciesz się studyjną jakością dźwięku w zaciszu swojego pokoju.

Galeria

Video

Akcesoria

Maskownice

Kolumny Amphiona są dostarczane z maskownicami w wybranym przez Ciebie kolorze.

– A co jeśli później zapragniesz zmienić wygląd swoich głośników?

– Po prostu wybierz inny kolor i wymień maskownice.

Kable głośnikowe

Podłącz swoje kolumny kablami głośnikowymi Amphion.

To specjalna plecionka posrebrzanych miedzianych przewodników zakończona wtykami bananowymi.

Długość: 2,5 m. Kolory czarny i pomarańczowy.

Seria Argon

Potęga i precyzja brzmienia

Argon0

Argon1

Argon3S

Argon5C

Argon3LS

Argon7LS

Kolumny Argon odtwarzają muzykę zgodnie z intencjami jej twórców, a Ty zasługujesz, by tak właśnie jej słuchać. Niczego nie dodają od siebie, niczego nie zabierają. Odtwarzają prawdziwy dźwięk pozwalając Ci zanurzyć się całkowicie w Twoim muzycznym świecie. Niezależnie od tego, czy odkrywasz nowe dźwięki, czy raczej cieszysz się dobrze znanymi albumami, dzięki kolumnom z serii Argon zawsze znajdziesz się bliżej oryginalnego wykonania i usłyszysz rzeczy, o których istnieniu w danych nagraniach wcześniej co prawda wiedziałeś, ale nie było Ci dane ich do tej pory usłyszeć.