Argon3LS

Kolumny podłogowe
Cechy podstawowe
  • Argon3LS oferują muzyczną pasję, moc i czystość dzięki know-how zaczerpniętemu z produktów studyjnych.
  • Argon3LS pozwalają przemawiać muzyce – nie narzucając jej własnego charakteru ani nie wprowadzając żadnych podbarwień.
  • Niskiej zejście basu, podłogowe kolumny Argon3LS zawdzięczają obudowie o większym litrażu.
  • Wyjątkowy zakres dynamiczny i ekspansywna scena modelu Argon3LS łączą się z otwartymi i czystymi niskimi, średnimi i wysokimi tonami.
Specyfikacja techniczna

Konstrukcja

2-drożna, membrana pasywna

Przetworniki
1-calowy tytanowy przetwornik wysokotonowy
6½-calowy woofer aluminiowy

Waga
22 kg

Punkt podziału zwrotnicy
1600 Hz

Skuteczność
85 dB

Pasmo przenoszenia
30 – 25.000 Hz -6dB

Rekomendowana moc wzmacniacza
50 – 150 W

Wyprodukowane w Finlandii

Szczegóły

Moja filozofia to tworzenie płyt oferujących unikalny dźwięk ~ Jack Joseph Puig

Zważywszy na szybko rosnącą popularność kolumn marki Amphion wśród najlepszych na świecie inżynierów dźwięku, zdecydowaliśmy się zastosować tę samą wiedzę w naszych produktach przeznaczonych do domowych systemów. Uważamy, że jakość głośników służących do słuchania muzyki w domu nie powinna różnić się od profesjonalnych monitorów studyjnych, z których pomocą została stworzona.

Kolumny podłogowe Argon3LS integrują technologię wziętą ze studia, posiadając wszystkie zalety i cechy monitorów studyjnych Amphiona, takie jak trójwymiarowe obrazowanie, ekstremalną szczegółowość, szeroki sweet spot i fenomenalną muzykalność. Zdolność w zakresie prezentacji niskiego basu wynika ze zwiększonej objętości obudów tych konstrukcji podłogowych i umożliwia słuchaczowi bardziej fizycznie odczuwalne połączenie z muzyką.

 

 

Przekraczanie granic w zakresie akustycznych aspektów konstrukcji tego produktu pomogło nam zachować prostotę układu elektrycznego. Rezultatem jest nie tylko zwiększona rozdzielczość, ale także wyższa klarowność i odpowiedni balans tonalny nawet w czasie cichy odsłuchów. Pozwala to użytkownikom Amphionów cieszyć się ich brzmieniem nawet wtedy, gdy większość miłośników muzyki musi korzystać ze słuchawek.

Kolumny podłogowe Argon3LS to przejrzyste i elegancko prawdziwe kolumny do domowych systemów audio. Zapewniają wyjątkową przyjemność słuchania, prezentując szczegóły i niuanse, których nigdy wcześniej nie słyszałeś, nawet w nagraniach, które znasz na pamięć. Głośniki Argon3LS przenoszą muzykę do środowiska domowego i prezentują ją zgodnie z zamierzeniami producenta i artysty.

Video

Akcesoria

Maskownice

Kolumny Amphiona są dostarczane z maskownicami w wybranym przez Ciebie kolorze.

– A co jeśli później zapragniesz zmienić wygląd swoich głośników?

– Po prostu wybierz inny kolor i wymień maskownice.

Kable głośnikowe

Podłącz swoje kolumny kablami głośnikowymi Amphion.

To specjalna plecionka posrebrzanych miedzianych przewodników zakończona wtykami bananowymi.

Długość: 2,5 m. Kolory czarny i pomarańczowy.

Seria Argon

Potęga i precyzja brzmienia

Argon0

Argon1

Argon3S

Argon5C

Argon3LS

Argon7LS

Kolumny Argon odtwarzają muzykę zgodnie z intencjami jej twórców, a Ty zasługujesz, by tak właśnie jej słuchać. Niczego nie dodają od siebie, niczego nie zabierają. Odtwarzają prawdziwy dźwięk pozwalając Ci zanurzyć się całkowicie w Twoim muzycznym świecie. Niezależnie od tego, czy odkrywasz nowe dźwięki, czy raczej cieszysz się dobrze znanymi albumami, dzięki kolumnom z serii Argon zawsze znajdziesz się bliżej oryginalnego wykonania i usłyszysz rzeczy, o których istnieniu w danych nagraniach wcześniej co prawda wiedziałeś, ale nie było Ci dane ich do tej pory usłyszeć.